Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Rolety wewnętrzne w kasecie – zalety

Roleta kasetowa to rozwiązanie, które posiada wiele zalet. Przede wszystkim, rolety kasetowe są bardzo łatwe w montażu oraz nie wymagają ingerowania w strukturę okna czy jego ramy. Poprzez swoją konstrukcję rolety kasetowe są banalnie proste w czyszczeniu i doskonale prezentują się na każdym oknie. Rolety w kasetach skutecznie pozwalają na osłonięcie wnętrza przed promieniami słonecznymi oraz wścibskimi spojrzeniami. Ich mechanizm jest bezawaryjny oraz trwały, przez co zakup ten to inwestycja na długie lata użytkowania. Ten typ rolet składa się ze specjalnie wykonanej kasety, skrywającej cały wewnętrzny mechanizm, tkaninę oraz dwie boczne prowadnice. To właśnie dzięki niej jesteś w stanie nie tylko zapewnić estetyczny wygląd okna, ale także skutecznie zamaskować mechanizm oraz ochronić materiał rolety. Kiedy roleta w kasecie jest całkowicie zwinięta, to kaseta zabezpiecza materiał przed zbieraniem się kurzu czy przed przypadkowymi zabrudzeniami. 

Rolety w kasecie – rolety dzień noc w kasecie 

Rolety dzień noc w kasecie zapewniają nie tylko wysoką estetykę, ale także funkcjonalność. Jest to rodzaj osłony okiennej, który jest zabudowany w kasecie, która może być wykonana z PCV lub z aluminium. Poprzez zastosowanie w nich prowadnic zostaje dodatkowo zwiększony ich komfort użytkowania. Rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami to genialny wybór nie tylko do pomieszczeń mieszkalnych, ale także do biura. Umożliwiają one częściowe lub całkowite zasłonięcie okna. Rolety dzień noc w kasecie charakteryzują się zastosowaniem naprzemiennie poziomych pasów transparentnych i kryjących. Poprzez ustawienie rolet dzień noc w kasecie na maksymalnym otwarciu prześwitów pełnią one taką samą funkcję jak firany. 

Rolety w kasecie na wymiar – szeroki wybór rolet kasetowych

Rolety w kasecie na wymiar to rodzaj rolet, po który wiele osób bardzo chętnie sięga. Nic dziwnego, ponieważ roleta w kasecie na wymiar nie dość, że prezentuje się niezwykle elegancko, to jeszcze perfekcyjnie pasuje do każdego okna! Roleta w kasecie stała się hitem podczas urządzania wnętrz. To doskonały pomysł dla wszystkich osób, które poszukują stylowych rolet. Rolety w kasecie z powodzeniem można zamontować do okien aluminiowych, drewnianych oraz PCV. W swoim asortymencie zgromadziliśmy naprawdę szeroki wybór rolet w kasetach w bardzo atrakcyjnych cenach. Bez względu na to, na jaki rodzaj rolety w kasecie padnie Twój wybór, to możesz mieć pewność, że będzie to świetna inwestycja na długie lata!

Rolety w kasetach

Rolety w kasetach – rolety wewnętrzne w kasecie

W każdym domu należy zadbać o spójną oraz atrakcyjną aranżację okien. To właśnie one wpływają na estetykę całego domu oraz są podstawowym elementem jego wyposażenia. W tym celu doskonale sprawdzą się rolety w kasecie, które nie tylko znacznie zwiększają nasz komfort i chronią naszą prywatność, ale także skutecznie zatrzymują promienie słoneczne. Rolety w kasetach to niezwykle popularne rozwiązanie, z którego korzystają zarówno osoby, mające wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Rolety w kasetach są niezwykle funkcjonalne i pozwalają na utrzymanie w danym pomieszczeniu odpowiedniego nasłonecznienia oraz optymalnej temperatury. Gwarantują one lepszy komfort termiczny zimą, ponieważ działają niczym izolacja okienna. W swoim asortymencie przygotowaliśmy naprawdę szeroki wybór rolet w kasetach, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dostępne są rolety w kasecie z prowadnicami, takie jak rolety dzień noc w kasecie, gładkie rolety w kasecie, zaciemniające rolety w kasecie, jak i rolety termoizolacyjne w kasecie.

 

 +48 881 519 071

info@roleo.pl

 

Odwiedź nas w naszym showroomie

ul. Jasna 10a

44-122 Gliwice

Zlecenia realizujemy w: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy, Rybnik, Śląsk.