Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Rolety dzień noc posiadają bardzo przemyślaną konstrukcję. Ich mechanizm opiera się na dwóch naprzemiennie ułożonych pasach. Jeden to transparentna siatka, natomiast drugi to zaciemniająca tkanina. Poprzez przesuwanie ich względem siebie możesz wpuścić do pomieszczenia pożądaną ilość promieni słonecznych bądź całkowicie je zaciemnić. Płynna regulacja proponowanych przez nas rolet dzień noc nie tylko pozwala na stworzenie klimatu przyjaznemu relaksowi i odpoczynkowi, ale także rozwiązać codzienne problemy, takie jak upał czy odgrodzenie się od sąsiadów. Proponowane w naszej ofercie rolety dzień i noc wyróżniają się spośród innych swoich uniwersalnym designem. Dzięki temu z powodzeniem sprawdzą się one tak samo dobrze w salonie, kuchni, jadalni, pokoju dziecka jak i sypialni. Posiadamy naprawdę szeroki wybór kolorystyczny, przez co z łatwością dobierzesz swój idealny model rolet dzień noc. Nawet najbardziej niewymiarowe okno nie jest nam straszne – stworzymy rolety dzień noc na wymiar do każdego okna!

Jak działają rolety dzień noc?

Rolety dzień noc to doskonała alternatywa dla klasycznych firan oraz zasłon. Są one niesamowicie funkcjonalne i dużo łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Rolety dzień i noc nie bez powodu cieszą się tak dużą popularnością, zarówno pośród architektów, jak i amatorów aranżacji wnętrz. Rolety dzień noc na wymiar łączą w sobie najlepsze cechy materiałowych modeli osłon okiennych oraz żaluzji, które pozwalają na utrzymanie światła i prywatności pod całkowitą kontrolą. Oferujemy rolety dzień i noc na wymiar w trzech wersjach: rolety dzień noc wolnowiszące, które poprzez montaż do ściany lub sufitu genialnie sprawdzą się przy dużych oknach, rolety dzień noc w kasecie, która w estetyczny sposób kryje materiał, a dzięki dodatkowym prowadnicom roleta nie odstaje od szyby nawet wtedy, gdy okno jest otwarte oraz mini-rolety dzień i noc. Bez względu na to, na jaki rodzaj rolet dzień noc padnie Twój wybór, to możesz mieć pewność, że będzie to inwestycja na długie lata. Stworzymy rolety dzień noc na wymiar…Twoich oczekiwań!

Rolety dzień noc na wymiar 

Rolety Dzień i Noc

Rolety dzień i noc to bardzo funkcjonalne i nowoczesne przesłony okienne. Dzięki poziomym pasom mamy możliwość precyzyjnej regulacji ilości światła wpadającego do pomieszczenia. 

 

Rolety dzień-noc występują w kilku wariantach:

  • mini-rolety (bezinwazyjny montaż naokienny)
  • rolety w kasetach z prowadnicami (bezinwazyjny montaż do ramy okiennej)
  • rolety wolnowiszące (montaż do ściany/sufitu)

 

Stopień zaciemnienia: od 30 do 95%,  zależny jest od odcienia oraz grubości tkaniny.

 

 +48 881 519 071

info@roleo.pl

 

Odwiedź nas w naszym showroomie

ul. Jasna 10a

44-122 Gliwice

Zlecenia realizujemy w: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy, Rybnik, Śląsk.