Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Plisy na okna dachowe – wybierz swój idealny model! 

Plisy dachowe to nic innego jak osłony okienne, które wykonane są z tkaniny sprasowanej w harmonijkę oraz aluminiowych profili z uchwytami, które służą do podciągania oraz opuszczania plis. Poprzez swoje specjalne prowadzenia boczne możesz zatrzymać plisę w dowolnym miejscu okna, bez konieczność całkowitego podciągania czy opuszczania osłony. Nasze plisy dachowe zostały stworzone z myślą o zapewnieniu w pomieszczeniach optymalnej ochrony przed światłem oraz o płynnej regulacji jego intensywności. Wykonamy dla Ciebie plisy na okno dachowe o każdej szerokości! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że okna dachowe wymagają specjalnie zaprojektowanych osłon okiennych, które zapewnią ochronę przed słońcem oraz będą stanowić swego rodzaju stylową dekorację okna. Nasze plisy dachowe łączą w sobie niebanalny design oraz wysoką funkcjonalność. Tanie plisy dachowe? Trafiłeś idealnie! 

Proponowane przez nas plisy okienne dachowe wyróżniają się spośród innych swoją wysoką funkcjonalnością i praktycznością. Montaż plis jest niezwykle prosty, dlatego w szybki i łatwy sposób możesz zasłonić swoje okno dachowe. W swoim asortymencie zgromadziliśmy plisy dachowe, które idealnie dopasujesz do szyby i wnęki okiennej. Dzięki szerokiej gamie kolorów i wykończeni plis dachowych każdy z naszych klientów znajdzie taki model, który w pełni spełni jego wszelkie oczekiwania. Dopasuj plisy dachowe do swojego wystroju i uchroń się przed mocnymi promieniami słonecznymi już teraz! Plisy dachowe białe czy plisy dachowe beżowe? Wybór należy wyłącznie do Ciebie!

Plisy okienne dachowe lisy na okno – szeroki wybór

Wybierając plisy na okno dachowe musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Przede wszystkim plisy okienne dachowe powinny posiadać odpowiednie wymiary. Plisy są montowane na dwóch profilach i przylegają do szyby, dlatego konieczne jest idealne dopasowanie ich do Twoich okien. Proponowane przez nas plisy dachowe można stosować nawet w przypadku okien o niestandardowych kształtach. Kolejną kwestią jest dobór materiału plisy dachowej o odpowiedniej transparentności. W zależności od tego, z jakiej strony umiejscowione są Twoje okna dachowe oraz tego, jaką role ma pełnić dane pomieszczenie, musisz dopasować stopień przeźroczystości plisy dachowej. Bardziej zaciemniające plisy dachowe będą idealne wtedy, gdy posiadasz okna wychodzące na zachód lub południe, gdzie promienie słoneczne szybko nagrzewają pomieszczenie. Z kolei delikatne plisy na okna dachowe sprawdzą się perfekcyjnie w pomieszczeniach, gdzie okna są po stronie wschodniej lub północnej. Jeżeli jednak interesują Cię plisy dachowe do sypialni, to postaw na tkaniny, które zupełnie blokują światło.

Plisy na okno dachowe – jak wybrać odpowiednie plisy dachowe? 

Plisy dachowe

Pomieszczenia, które znajdują się na poddaszu, narażone są na intensywne nasłonecznienie, bardziej niż te parterowe. Plisy dachowe to nowoczesne rozwiązanie, które coraz bardziej zastępuje tradycyjne rolety do okien dachowych. W swojej ofercie przygotowaliśmy plisy na okno dachowe, dzięki którym w każdym dowolnym momencie przysłonisz swoje okno i uchronisz się przed nadmiernie wpadającym światłem do pomieszczenia. Nasze plisy okienne dachowe to bardzo funkcjonalne przesłony okienne, które dzięki prowadnicom niwelują prześwity boczne i zwiększają Twój komfort. Wykonamy dla Ciebie plisy dachowe, które zachwycą Cię swoją jakością wykonania. Przekonaj się sam, jak komfortowe są nasze plisy na okno dachowe!

 

 +48 881 519 071

info@roleo.pl

 

Odwiedź nas w naszym showroomie

ul. Jasna 10a

44-122 Gliwice

Zlecenia realizujemy w: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy, Rybnik, Śląsk.