Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Mini rolety – zalety rolet bezinwazyjnych

Mini rolety posiadają wiele zalet, które przemawiają za ich zakupem. Przede wszystkim rolety bezinwazyjne są niezwykle proste w montażu i nie wymagają stosowania żadnych dodatkowych narzędzi. Cechują się one perfekcyjnym wykonaniem z najwyższej jakości materiałów oraz estetycznym, stylowym wyglądem, który wkomponuje się w każdą przestrzeń. Mini rolety to doskonała alternatywa dla klasycznych firan oraz zasłon, które powoli zaczynają wychodzić w mody na rzecz prostych, minimalistycznych rozwiązań. Jeżeli zależy Ci na ponadczasowej osłonie okiennej, to mini rolety są strzałem w dziesiątkę. Dzięki naszym mini roletom możesz stworzyć w swoim domu niepowtarzalny, wyjątkowy klimat, niezależnie od pory dnia i nocy oraz osłonić się przed wszelkimi, wścibskimi spojrzeniami z zewnątrz zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Każda z naszych mini rolet została stworzona z myślą o tym, aby zapewniać maksymalną funkcjonalność oraz banalną, intuicyjną obsługę. 

Mini rolety – wielka zmiana

W skład naszej oferty wchodzą mini rolety bezinwazyjne w różnych konfiguracjach. Dostępnych jest wiele modeli, między innymi rolety mini dzień noc. Nie bez powodu zyskały one w ostatnich latach ogromną popularność. Rolety mini dzień i noc są niezwykle funkcjonalne, posiadają nowoczesny design, wygodny montaż oraz banalny sposób użytkowania. Podobnie jak klasyczne modele, mini rolety dzień noc składają się z dwóch warstw materiału, który ułożony jest w naprzemienne pasy. Jedne z nich są w pełni zaciemniające, a drugie niemal całkowicie transparentne. Korzystając z nich, możesz dowolnie regulować ilość wpadającego do wnętrza światła zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Staramy się sprostać oczekiwaniom i potrzebom wszystkich klientów, dlatego w naszym asortymencie dostępnych jest wiele modeli mini rolet, nie tylko modeli dzień i noc. Rolety to nieodłączny element każdego domu. Jeżeli zależy Ci na maksymalnej funkcjonalności oraz bezinwazyjności, to mini rolety są genialnym rozwiązaniem. Koniecznie zobacz, jakie modele czekają na Ciebie w naszym asortymencie – z pewnością się nie zawiedziesz!

Mini rolety

Mini rolety – rolety bezinwazyjne do każdego pomieszczenia!

Pomimo tego, że wiele osób traktuje rolety jako drugorzędny element wyposażenia wnętrza, to są one niezbędne w każdym pomieszczeniu. Rolety sprawdzą się doskonale nie tylko w sypialni, ale tajże w salonie, pokoju dziennym, pokoju dziecka, a nawet w kuchni! To właśnie one zapobiegają nadmiernemu dostawaniu się do wnętrza światła słonecznego oraz chronią naszą prywatność. Mini rolety to rozwiązanie, które wyróżnia się spośród innych swoją ogromną funkcjonalnością oraz nowoczesną estetyką. Rolety mini to osłony okienne o niewielkiej liczbie elementów. W ich skład wchodzi wyłącznie materiał na rurce, mechanizm oraz prowadzenie żyłkowe. Mini rolety na wymiar charakteryzują się także najwyższą jakością wykonania, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. W swojej ofercie przygotowaliśmy mini rolety w wielu wydaniach. Dostępne są zarówno mini rolety dzień noc, mini rolety gładkie, mini rolety zaciemniające, jak i mini rolety termoizolacyjne. Bez względu na to, na który rodzaj mini rolet padnie Twój wybór, to możesz mieć pewność, że będzie to niesamowicie opłacalna inwestycja na długie lata.

 

 +48 881 519 071

info@roleo.pl

 

Odwiedź nas w naszym showroomie

ul. Jasna 10a

44-122 Gliwice

Zlecenia realizujemy w: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy, Rybnik, Śląsk.