Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Moskitiera na drzwi balkonowe przesuwne to skuteczne rozwiązanie w walce z uciążliwymi insektami. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości siatki nie dochodzi do wtargnięcia do wnętrza komarów, much, pająków oraz innych, niechcianych owadów. Moskitiera przesuwna to produkt, który jest niezwykle trwały, a dodatkowo wzmocniony o aluminiową ramę. Poprzez to moskitiera balkonowa przesuwna nie ulega zniszczeniu zarówno w przypadku wysokich temperatur, jak i silnego wiatru. Może ona także pozostać w stolarce drzwiowej na okres zimy, bez konieczności demontowania. Moskitiera przesuwna w żadnym wypadku nie wygina się, a jej konstrukcja pozostaje stabilna poprzez odpowiednio wyprofilowaną ramę. Nie musisz mieć żadnych obaw co do montażu moskitiery przesuwnej, nawet w przypadku bardzo dużych drzwi. Jeżeli szukasz moskitiery przesuwnej, która zagwarantuje Ci bezproblemową cyrkulację powietrza oraz ochronę wnętrza domu przez niechcianymi intruzami, takimi jak komary czy muszki, to koniecznie zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Moskitiera przesuwna – moskitiera przesuwna na drzwi tarasowe i balkonowe

Moskitiery przesuwne na balkon, jak i na taras posiadają szereg zalet, które przemawiają za ich zakupem. Przede wszystkim, oferowane przez nasz sklep moskitiery przesuwne na drzwi dzięki małym oczkom, jakie posiada ich siatka, skutecznie zatrzymują nawet najmniejsze insekty oraz ograniczają przenikanie do pomieszczenia pyłków, liści czy kurzu, bez zaburzania prawidłowej cyrkulacji powietrza. Poprzez zastosowane w moskitierze przesuwnej na drzwi tarasowe najwyższej jakości materiałów, które są w pełni odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne, gwarantują użytkownikom niezawodne, komfortowe oraz długotrwałe działanie. Moskitiery przesuwne są także łatwe w konserwacji i w żaden sposób nie przeszkadzają w montowaniu rolet zewnętrznych. Jeżeli w swoim domu posiadasz duże, przeszklone drzwi i pragniesz skutecznie ochronić się przed niechcianymi gośćmi, to nasze moskitiery przesuwne na wymiar okażą się strzałem w dziesiątkę!

Moskitiera na drzwi przesuwna – zalety

Moskitiery przesuwne na wymiar

Moskitiera przesuwna to idealny pomysł na zabezpieczenie swojego domu przed niechcianymi insektami. Jeżeli denerwują Cię owady przedostające się do Twojego wnętrza, to zamontuj ją na swoje piękne, przeszklone, duże przesuwne drzwi balkonowe lub tarasowe i ciesz się świeżym powietrzem bez konieczności zamykania drzwi. Moskitiery przesuwne na drzwi, dzięki swojemu przesuwanemu systemowi sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Konstrukcja skrzydła moskitiery przesuwnej w żaden sposób nie ogranicza widoczności drzwi tarasowych i balkonowych, a brak poprzeczki, która dzieli skrzydło, zapewnia wysoką estetykę. Moskitiery przesuwne na drzwi balkonowe, tak samo, jak moskitiery przesuwne na drzwi tarasowe są przesuwane przy pomocy specjalnie zaprojektowanego profilu, co daje pełen komfort użytkowania. Montaż, tak jak i demontaż moskitiery przesuwnej na drzwi to niesamowicie łatwa i prosta czynność, z którą poradzi sobie każdy klient. W swojej ofercie przygotowaliśmy moskitiery przesuwne na wymiar, dzięki czemu każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Uchroń się od denerwujących insektów i postaw na moskitiery przesuwne na taras.

 +48 881 519 071

info@roleo.pl

 

Odwiedź nas w naszym showroomie

ul. Jasna 10a

44-122 Gliwice

Zlecenia realizujemy w: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy, Rybnik, Śląsk.