Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Moskitiera drzwiowa otwierana perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku, gdy zamierzasz zasłonić drzwi tarasowe lub balkonowe przez niechcianymi intruzami. Mocowana jest ona za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny. Ogromnym udogodnieniem jest fakt, że zamontowane w nich zostały samozamykacze. Dzięki temu Twoja moskitiera na oknie balkonowym domykana jest automatycznie, co znacząco wpływa na komfort użytkowania. Moskitiery drzwiowe otwierane na wymiar sprawią, że w każdy ciepły wieczór będziesz mógł bez obaw otworzyć swoje drzwi balkonowe. Tak szczelna osłona uchroni pomieszczenie przed nieproszonymi gośćmi w postaci natrętnych owadów, takich jak komary, meszki czy muszki. Oferowane przez nas moskitiery drzwiowe otwierane są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, dlatego możesz mieć pewność, że będzie to niezwykle opłacalna inwestycja na długie lata.

Moskitiera drzwiowa otwierana – trwałość na lata

 +48 881 519 071

info@roleo.pl

 

Odwiedź nas w naszym showroomie

ul. Jasna 10a

44-122 Gliwice

Zlecenia realizujemy w: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy, Rybnik, Śląsk.

Moskitiera drzwiowa otwierana to idealne zabezpieczenie domu lub mieszkania przed niepożądanymi owadami. Nie ma nic gorszego niż denerwujące muszki czy komary brzęczące nad uchem. System proponowanej przez nasz sklep moskitiery otwieranej drzwiowej stosuje się przede wszystkim do drzwi balkonowych, tarasowych oraz innych otworów okienno-drzwiowych. Posiadając ją w swoim lokum, możesz dowolnie spędzać czas na swoim balkonie czy tarasie bez obawy, że do pomieszczenia wleci mnóstwo insektów. Konstrukcja naszych otwieranych moskitier drzwiowych wykonana jest z aluminium, dzięki temu są one odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Montaż i demontaż moskitiery drzwiowej otwieranej odbywają się bardzo szybko, przez co obsługa, konserwacja, jak i przechowywanie są niezwykle łatwe. Moskitiera drzwiowa otwierana na wymiar to idealne rozwiązanie dla każdego, kto posiada drzwi balkonowe w swoim domu lub mieszkaniu. Gwarantujemy, że proponowana przez nas moskitiera drzwiowa otwierana to produkt trwały i wytrzymały, dzięki czemu posłuży Ci wiernie przez wiele lat.

Najwyższej jakości moskitiery drzwiowe na zawiasach 

Moskitiery drzwiowe otwierane

Sezon letni wiąże się z obecnością denerwujących nas owadów, które pragną za wszelką cenę dostać się do naszych domów oraz mieszkań. Montaż moskitiery drzwiowej otwieranej to prosty i przede wszystkim skuteczny sposób na to, aby im to uniemożliwić. Mocna siatka moskitiery z łatwością zatrzyma wszelkie komary, meszki, muchy czy pszczoły na zewnątrz i zagwarantuje Ci spokój bez ukąszeń i irytującego brzęczenia nad uchem o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli lubisz spać przy otwartym oknie, masz uczulenie na jad owadów lub organizujesz wieczory na tarasie i nie chcesz, aby insekty przedostawały się do mieszkania przed otwarte drzwi, to moskitiera drzwiowa na zawiasach jest idealnym wyborem. Moskitierę drzwiową otwieraną mocuje się bezpośrednio na drzwiach balkonowych. Zawiasy są przykręcane do ościeżnic, na których osadza się drzwi moskitiery. Prosty montaż oraz demontaż moskitiery drzwiowej otwieranej pozwalają na swobodne zdejmowanie, co zdecydowanie ułatwia cały proces konserwacji. Normalne jest, że na jej powierzchni zbiera się mnóstwo zanieczyszczeń z zewnątrz, dlatego powinna być ona regularne czyszczona za pomocą wilgotnej szmatki i delikatnego detergentu. Wybierając oferowane przez nasz sklep internetowy moskitiery drzwiowe otwierane, masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, który posłuży Ci wiernie przez wiele sezonów wiosenno-letnich.