Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Rolety gładkie na wymiar – zalety

Rolety gładkie na wymiar to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych firan oraz zasłon. Rolety gładkie to klasyczne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Poprzez elegancką gamę kolorystyczną, prosty montaż oraz obsługę posiadają wielu swoich zwolenników. Rolety gładkie poprzez materiał, z jakiego są wykonane, posiadają na tyle gęstą gramaturę, że zapewniają prywatność, chronią domowników przed wścibskim wzrokiem sąsiadów i przechodniów. Jednocześnie rolety gładkie nie dają pełnego zacienienia i pozwalają rozpraszać światło, unikając bezpośrednich promieni słonecznych oraz ciężkiego mroku w pomieszczeniu. Ich największą zaletą zdecydowanie jest prostota, dzięki której rolety gładkie nie potrzebują nietypowych rozwiązań, aby móc spełniać swoje najważniejsze funkcje.

Rolety gładkie dopasowane do Twoich oczekiwań 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo istotne jest precyzyjne oraz estetyczne wykonanie produktów. Z tego względu wszystkie nasze rolety, w tym rolety gładkie z powodzeniem mogą w Twoim domu spełniać funkcję dekoracyjną i być kluczowym elementem oprawy okna. To właśnie u nas kupisz rolety, które ochronią Twoje wnętrze przed wścibskimi spojrzeniami oraz przed zbyt dużym nasłonecznieniem, a jednocześnie nadadzą pomieszczeniu oryginalnego charakteru. Rolety gładkie to bardzo uniwersalne przesłony okienne, które znajdą swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Tak samo dobrze spiszą się w kuchni, w salonie, sypialni czy w pokoju dziecka. Rolety gładkie możesz również zawiesić w swojej łazience – zapewniają one prywatność oraz optymalny dopływ światła do pomieszczenia. Rolety gładkie są łatwe w czyszczeniu, przez co możesz cieszyć się ich idealnym stanem przez wiele lat użytkowania. Bez względu na to, na jaki kolor rolet gładkich padnie Twój wybór, to możesz mieć pewność, że ich jakość z pewnością Cię zachwyci.
 

Rolety Gładkie

Nowoczesne rolety wewnętrzne to rozwiązanie, które posiada swoich wielu zwolenników. Ich stosunkowo niska cena, szeroki wybór kolorów, modeli, jak i łatwość montażu sprawiają, że jest to najpopularniejsza osłona okienna. Jeszcze kilka lat temu w każdym domu wisiały firanki i zasłony. Obecnie w wielu domach i mieszkaniach ogląda się rolety wewnętrzne, które są genialną alternatywą dla klasycznych firan. Bardzo popularnym wyborem są rolety gładkie, które w bardzo krótkim czasie pozyskało grono swoich wiernych fanów. Roleta gładka wyróżnia się łatwością obsługi oraz montażu. Jest to idealny kompromis pomiędzy nowoczesnością i klasyką, dzięki czemu świetnie wkomponują się w każde wnętrze, bez względu na to, jaki posiada klimat, styl oraz charakter. Rolety gładkie na wymiar z powodzeniem zastąpią tradycyjne firanki i zasłony, jak i nowoczesne rolety dzień noc czy rolety rzymskie. W swoim asortymencie przygotowaliśmy naprawdę szeroki wybór rolet gładkich na wymiar. Dzięki temu każdy klient wybierze coś idealnego dla siebie, co spełni jego wszelkie oczekiwania. Proponowane przez nas rolety gładkie to ponadczasowy przesłony okienne i występują w kilku wariantach: mini rolety, rolety w kasetach z prowadnicami czy rolety wolnowiszące. Bez względu na to, na które rolety gładkie padnie Twój wybór, to możesz mieć pewność, że będzie to świetna inwestycja na długie lata.

 

 +48 881 519 071

info@roleo.pl

 

Odwiedź nas w naszym showroomie

ul. Jasna 10a

44-122 Gliwice

Zlecenia realizujemy w: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy, Rybnik, Śląsk.