Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Aby rolety termoizolacyjne mogły w pełni spełniać swoje zadanie, muszą zostać idealnie dobrane do wymiarów okna. Zbyt mała jak i zbyt duża roleta nie będzie nigdy funkcjonalna. Za szeroki materiał sprawi, że roleta termiczna nie będzie przylegała do powierzchni okna, z kolei zbyt wąska nie jest w stanie zasłonić powierzchni Twojego okna. Źle dobrany rozmiar rolety termicznej może również ograniczyć swobodne otwieranie i zamykanie okna. Aby uniknąć takich sytuacji, warto jest zaufać nam, specjalistom w osłonach okiennych i dać nam pełne pole do popisu. Stworzymy rolety termiczne, które będą spełniać swoje zadanie o każdej porze roku. Idealnie dobrana roleta termiczna to klucz do sukcesu – uniknij nadmiernego przegrzewania się pomieszczenia w sezonie letnim oraz wyziębiania pomieszczeń zimą!

Wiele osób uważa, że rolety termiczne sprawdzają się tylko latem. Nic bardziej mylnego! Rolety termo równie dobrze wypadają w sezonie jesienno-zimowym, kiedy zależy nam na tym, aby w pomieszczeniu zachowana była optymalna temperatura. Roleta termoizolacyjna skutecznie ogranicza uciekanie przez okna ciepła i zapobiega powstawaniu przedmuchów mroźnego powietrza. Dzięki temu inwestując w rolety termiczne masz pewność, że te modele sprawdzą się o każdej porze roku!

W naszej ofercie znajdziesz rolety termiczne na wymiar, które cechują się najwyższą jakością wykonania i zastosowanych w nich mechanizmów. Dzięki różnorodnym wariantom kolorystycznym dopasowanie ich pod względem stylistycznym nie będzie stanowiło nawet najmniejszego problemu! Mimo tego, że rolety termoizolacyjne cechują się nieco wyższą ceną, niż standardowe osłony okienne, to są one niezwykle opłacalnym rozwiązaniem. Rolety termiczne skutecznie blokują promienie słoneczne i dbają o to, aby nie miały one wpływu na podnoszenie się temperatury w pomieszczeniach. Sprawdzą się one genialnie w każdym wnętrzu. Tak samo dobrze będą prezentowały się w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym oraz łazience. Szeroki wybór rolet termicznych na wymiar w naszej ofercie sprawia, że dopasowanie ich do aranżacji w danym pomieszczeniu jest niesamowicie łatwe!

Zamów rolety termiczne dopasowane do Twoich okien! 

Rolety termiczne na wymiar – tylko na lato?

Rolety termiczne wewnętrzne – rolety termoizolacyjne na wymiar

Rolety termoizolacyjne na wymiar

Rolety termoizolacyjne to idealne przesłony dla osób lubiących pospać. Rolety termo, dzięki zewnętrznej aluminiowej powłoce chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się oraz gwarantują 100% zaciemnienie pomieszczenia- bez względu na odcień tkaniny.

 

Rolety Termo występują w kilku wariantach:

  • mini-rolety (bezinwazyjny montaż naokienny)
  • rolety w kasetach z prowadnicami (bezinwazyjny montaż do ramy okiennej)
  • rolety wolnowiszące (montaż do ściany/sufitu)

 

Stopień zaciemnienia: 100%

 

 +48 881 519 071

info@roleo.pl

 

Odwiedź nas w naszym showroomie

ul. Jasna 10a

44-122 Gliwice

Zlecenia realizujemy w: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy, Rybnik, Śląsk.