Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Niezależnie od tego, jaki rozmiar okna posiadasz, to znajdziemy na to rozwiązanie! Oprócz tego, że dostarczamy najwyższej jakości rolety plisy, to dodatkowo zajmujemy się profesjonalnym montażem. Zaletą rolet plisowanych zdecydowanie jest bezpieczne i komfortowe użytkowanie oraz prosty, bezinwazyjny montaż i demontaż. Najwyższa jakość wykonania oraz duży wybór kolorystyczny sprawia, że plisy to jedne z najchętniej wybieranych osłon okiennych pośród wszystkich rolet. Nie mogło zabraknąć ich w naszym asortymencie! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży rolet plisowanych oraz innego rodzaju osłon okiennych. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że oferujemy wyłącznie produkty od znanych i uwielbianych producentów, a montaż przeprowadzamy na jak najwyższym poziomie. Decydując się na zakup plis okiennych z naszego asortymentu, możesz być pewien, że będzie to doskonała inwestycja na długie lata! Zapewnij sobie nieco prywatności bez konieczności zasłaniania całego okna – wpuść do pomieszczenia taką ilość światła, na jaką tylko masz ochotę. Nasze rolety plisowane czekają właśnie na Ciebie!

Rolety plisy na miarę Twoich oczekiwań!

Rolety plisowane, często nazywane jako plisy to bardzo nowoczesne i wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, które coraz częściej wybierane jest przez wielu klientów. To system osłon okiennych, który wpasuje się perfekcyjnie w każdy styl wnętrza i pozwoli uzyskać nieco więcej prywatności, bez konieczności całkowitego zasłonięcia. Rolety plisowane to tkaniny w postaci harmonijki, które rozsuwają i zsuwają się w bardzo szybki sposób. Plisy okienne posiadają ogrom zalet. Między innymi jest to możliwość przysłonięcia dowolnej części okna i regulowanie dopływu światła do pomieszczenia. Są one szczególnie polecane wszędzie tam, gdzie okna znajdują się na niższych piętrach. Posiadając plisy okienne w swoim domu, to Ty decydujesz, jaką ilość światła wpuścisz do swojego pomieszczenia! W swojej ofercie posiadamy plisy na okno w różnych wielkościach oraz kolorach, dlatego każdy z klientów bez najmniejszego problemu znajdzie coś idealnego dla siebie. Żaluzje plisowane dachowe czy rolety plisy nietypowe to tylko nieliczne z oferowanych przez nas rolet plisowanych. Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Plisy okienne najwyższej jakości

Plisy okienne

Plisy to rolety dwukierunkowe, które dają nam możliwość precyzyjnej kontroli nad stopniem zaciemnienia. Możemy zaciągnąć je z dołu i góry. Niezwykle praktyczny system, zajmuje niewiele miejsca na oknie, nie ogranicza stopnia otwarcia okna.

Poziom zaciemnienia: od 15 do 100%, ogromny wachlarz tkanin pozwala nam na perfekcyjne dobranie tkaniny wedle Państwa oczekiwań. 

 

 +48 881 519 071

info@roleo.pl

 

Odwiedź nas w naszym showroomie

ul. Jasna 10a

44-122 Gliwice

Zlecenia realizujemy w: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy, Rybnik, Śląsk.