Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Moskitiera ramkowa powinna być idealnie dopasowana do wielkości konkretnego okna. Przed jej zakupem należy dokładnie zmierzyć każde okno, na którym będzie zamontowana siatka. Aby prawidłowo oszacować wielkość moskitiery ramkowej, należy otworzyć okno i zmierzyć odległość między lewą, prawą oraz górną i dolną uszczelką ramy, a następnie sprawdzić grubość ramy z uszczelką. Tylko wtedy uzyskamy dokładny i szczegółowy pomiar okna, który należy podać przy składaniu zamówienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zagwarantować każdemu klientowi perfekcyjne dopasowanie moskitiery ramkowej do wielkości okna. Jak już wiesz, moskitiery ramkowe doskonały sposób na ochronę przed inwazją owadów, które niestety w sezonie letnim bardzo chętnie odwiedzają nasze domy. Najwyższej jakości moskitiera ramkowa o drobnym splocie uniemożliwi szkodnikom przedostawanie się do domu przez otwarte okno, a wytrzymała, gruba rama zapewni stabilność konstrukcji oraz doskonałą szczelność przy instalacji. Szybki i łatwy montaż proponowanych przez nasz sklep moskitier sprawia, że bez najmniejszego problemu zrobisz to sam! 

Moskitiery ramkowe na wymiar – musisz je mieć!

System montażowy proponowanych przez nasz sklep moskitier ramkowych wyróżnia się swoją prostotą oraz łatwością. Bez najmniejszego problemu przeprowadzisz całą instalację samodzielnie. Moskitiery ramkowe do samodzielnej instalacji to niezwykle funkcjonalne oraz praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci na swobodny montaż rolet czy na aranżację dekoracji okiennych. Dzięki ich funkcjonalności możesz w szybki i prosty sposób zabezpieczyć się przed nieproszonymi gośćmi wpadającymi do mieszkania w sezonie wiosenno-letnim. Siatka na okno posiada bardzo drobny splot, przez co zapewnia najwyższy poziom ochrony przed insektami, a jednocześnie pozwala na swobodny przepływ powietrza w pomieszczeniu. Moskitiera ramkowa to idealne rozwiązanie problemów z denerwującymi nas komarami, muchami, meszkami i różnego rodzaju szkodnikami, które bardzo chętnie przedostają się przez otwarte okno. Dzięki zamontowaniu moskitiery na wymiar raz na zawsze zapomnisz o nieproszonych gościach w Twoim domu i będziesz mógł przez wiele lat cieszyć się świeżym powietrzem, bez obawy o uprzykrzające życie insekty.

Moskitiera ramkowa do samodzielnego montażu – szybki i prosty system instalacji

Moskitiery ramkowe są zbudowane w taki sposób, aby zapewniały skuteczną ochronę przed owadami i nawet niewielkimi zanieczyszczeniami, ale przy tym w żaden sposób nie utrudniały swobodnego przepływu powietrza przez okno. Pomimo tego, że moskitiera ramkowa uznawana jest za produkt sezonowy, to jej zalety są wręcz nieocenione podczas upalnego lata. Doskonale radzi sobie zarówno z małymi insektami, jak i dużymi owadami. Dodatkowo moskitiera ramkowa, poprzez wysokiej jakości siatkę ochroni pomieszczenie przed liśćmi czy innymi zanieczyszczeniami niesionymi przez wiatr. Wiele osób zadaje sobie pytanie moskitiera ramkowa - czy warto w nią inwestować? Odpowiedź jest prosta – oczywiście! Moskitiera ramkowa na wymiar ze względu na możliwość dopasowania jej do konkretnego okna znajdzie zastosowanie w każdym domu oraz mieszkaniu. Siatka na komary wykonana jest z trwałych materiałów, co pozwala na użytkowanie jej przez długi czas bez konieczności wymiany. Jeżeli pragniesz uchronić się przed drażniącymi owadami, to moskitiera ramkowa z pewnością spełni Twoje wszelkie oczekiwania!

Moskitiera na okno z ramką – poznaj jej zalety

Moskitiery ramkowe na wymiar

Moskitiera na okno z ramką nie bez powodu jest tak popularną instalacją, po którą sięga coraz więcej osób. Zamontowane w Twoim oknie moskitiery ramkowe pozwolą Ci się cieszyć świeżym dopływem powietrza bez uporczywych owadów. Moskitiera ramkowa doskonale chroni mieszkanie przed niechcianymi wizytami insektów oraz uniemożliwia zwierzętom wydostanie się na zewnątrz, przez otwarte okno. Jej montaż jest banalnie prosty, dlatego nawet osoby, które nie posiadają technicznej wiedzy, poradzą sobie z jej założeniem. Dzięki temu, że moskitiery ramkowe można montować inwazyjnie lub bezinwazyjnie, to doskonale sprawdzą się one w każdych warunkach, nawet tam, gdzie właściciel mieszkania nie wyraził zgody na dokonywanie modyfikacji. Siatka na okno jest niezwykle trwała i gwarantuje doskonałą ochronę przed muszkami, komarami oraz innymi owadami przed wiele lat. W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy naprawdę szeroki wybór siatek na okno w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli interesują Cię moskitiery ramkowe na wymiar, to trafiłeś idealnie!

 +48 881 519 071

info@roleo.pl

 

Odwiedź nas w naszym showroomie

ul. Jasna 10a

44-122 Gliwice

Zlecenia realizujemy w: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy, Rybnik, Śląsk.